Czyszczenie kostki brukowej i granitowej

Kostka brukowa i granitowa jest narażona na niszczące czynniki zewnętrzne takie jak: deszcz, śnieg, mróz, brudne osady, które spływają z deszczem oraz mech i trawę wyrastającą z fug. Dobrze utrzymana kostka służy nam dłużej, podnosi estetykę posesji, stanowi dopełnienie pięknego ogrodu i schludnego podwórka.

kostka-brukowa
kostka-brukowa

Oferujemy profesjonalne czyszczenie kostki brukowej i granitowej. Czyścimy zabrudzenia spowodowane codziennym użytkowaniem, wywabiamy przypadkowe zanieczyszczenia. Usuwamy z kostki stare gumy do żucia, plamy oleju. Skutecznie eliminujemy chwasty i mchy oraz zapobiegamy namnożeniu mchów, chwastów i glonów w przyszłości.

Posługujemy się wysokiej klasy sprzętem firmy Kärcher oraz stosujemy najwyższej jakości środki chemiczne. Po czyszczeniu płukamy wszystko dookoła kostki tak aby zostawić otoczenie równie czyste jak zastaliśmy. W niektórych przypadkach stosujemy zamkniętą końcówke z odprowadzeniem wody. Ciśnienie strumienia wody, sposób czyszczenia oraz chemię dobieramy do danego zlecenia indywidualnie po zapoznaniu się z jego specyfikacją.

Usługa czyszczenia kostki składa się z następujacych etapów:


etapy-czyszczenia-kostki

ETAP I

Usunięcie powierzchniowych zabrudzeń z kostki.
ETAP II

Nasączenie plam odpowiednimi preparatami chemicznymi.
ETAP III

Szorowanie plam mechanicznie lub recznie.
ETAP IV

Czyszczenie kostki myjką wysokociśnieniową.
ETAP V

Płukanie kostki i otocznia
ETAP VI

Przywiezienie i rozsypanie piasku w celu uzupełnienia szczelin
ETAP VII

Całkowite zmiecienie piasku z powierzchni kostki