Czyszczenie dachów

Oferujemy profesjonalne czyszczenie dachówki pokrytej mchem, sadzą lub zabrudzonej przez zanieczyszczenia komunikacyjne. Mycie dachów doskonale zabezpiecza ich powierzchnię przed korozją, erozją oraz zatykaniem rynien oraz rur spustowych. Ponadto przed wykonaniem takiej usługi jak np. malowanie dachów niezbędne jest odtłuszczenie dachu poprzez jego umycie.

Usługa polega na czyszczeniu dachu budynku lub Państwa domu przy użyciu myjki wysokośnieniowej firmy Kärcher o bardzo i gdy to konieczne zastosowaniu odpowiednich środków chemicznych. W celu ogranicznie kosztów czyszczenia zamiast podnośnika stosujemy profesjonalny sprzęt alpinistyczny. Ciśnienie strumienia wody, sposób czyszczenia oraz chemię dobieramy do danego zlecenia indywidualnie po zapoznaniu się z jego specyfikacją.

Na życzenie klienta impregnujemy lub malujemy dachy w celu zabezpieczenia ich powierzchni przed powstawaniem kolejnych zbrudzeń. Używamy do tego wysokiej klasy środków oraz farb, które na długi czas pozwolą cieszyć się czystym dachem. Dzięki impregnacji lub malowaniu dachówka będzie bardziej odporna na warunki atmosferyczne.

dach-przed-czyszczeniem
dach-po-czyszczeniu
Czyszczenie elewacji, ogrodzeń, tarasów, balkonów

Czyścimy mury, elewacje, tarasy, ogrodzenia domków jednorodzinnych i budynków. Usuniemy z nich glony, porosty jak i osadzający się brud. Pomożemy w pozbyciu się brzydkich przebarwień i wykwintów. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Oględziny nieruchomości przed wykonaniem każdego zlecenia są bezpłatne i niezobowiązujące.

elewacja-budynku
ogrodzenie

Czyszczenie elewacji jest tańszą alternatywą w porównaniu np. z jej malowaniem. W przypadku gdy elewacja narażona jest na akty wandalizmu, zalecane jest nałożenie powłoki anty-graffiti która pozwoli na późniejsze 100% usunięcie graffiti. Usuwanie graffiti z powierzchni niezabezpieczonej jest bardzo kosztowne, pracochłonne i nie gwarantuje pełnego usunięcia malunków.

taras

Usługa polega na czyszczeniu elewacji, płotów, tarasów, balkonów przy użyciu myjki wysokośnieniowej i gdy to konieczne zastosowaniu odpowiednich środków chemicznych. Ciśnienie strumienia wody, sposób czyszczenia oraz chemię dobieramy do danego zlecenia indywidualnie po zapoznaniu się z jego specyfikacją. W przypadku czyszczenia na wysokości używamy rusztowań i sprzętu alpinistycznego.

ogrodzenie
elewacja-budynku